تمامی فایل های موجود در نیکان لینک، توسط کاربران آپلود می شوند. لطفاً اگر تخلفی مشاهده کردید یا مالک فایلی هستید که بدون اطلاع شما در سایت قرار گرفته، به ما اطلاع دهید.
عضویت در خبرنامه

راهنمای فروش فایل

 
سیستم همکاری در فروش نیکان لینک، یک طرح کارآفرینی است،
با هدف درآمدزایی برای دانشجویان و پژوهشگران،
و به اشتراک گذاری دانش و مدیریت آن بین همگان.
 


اهداف سایت
همه ما در دوران دانشجویی، تحصیل و کار، زمان قابل توجهی را صرف تهیه و نگارش مطالب علمی اعم از گزارش ها، پروژه ها، مقالات، پایان نامه ها، سمینارها، پروپوزال ها و ... نموده ایم.

این فایل های ارزشمند، پس از یک بار تهیه و ارائه، معمولاً در کامپیوترهای افراد، آرشیو شده و قابل استفاده برای دیگران نمی باشد. با اشتراک گذاری این اطلاعات ارزشمند جهت دسترس دیگران، هم امکان درآمدزایی از آن ها مهیا شده و هم به مدیریت دانش تولید شده و استفاده سایرین از این مطالب علمی، کمک خواهد شد.

سایت نیکان لینک، با مجموعه ای از کارشناسان باسابقه در زمینه مدیریت دانش، بستر امن و مناسبی را برای فعالان اینترنت فراهم کرده تا با محصولات متنوع و مطابق با قوانین کپی رایت، به فعالیت و کسب درآمد بپردازند. 

نیکان لینک، سایتی است با هدف مدیریت دانش و بدین منظور امکان انتقال مقالات علمی، پروژه های دانشگاهی، گزارش های علمی، متون فنی، تحقیق های دانشجویی، جزوات درسی و آموزشی و به طور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد، را بین تمامی جویندگان دانش فراهم آورده است.
نیکان لینک، این امکان را به طور رایگان در اختیار شما می دهد که فایل هایتان را جهت نشر دانش و استفاده دیگران به اشتراک گذاشته و از این رهگذر، امکان درآمدزایی برای خود ایجاد کنید.
 
 
در این سایت، هر شخص می تواند به 3 روش کسب درآمد نماید:
- آپلود فایل های خود برای فروش آنلاین
- بازاریابی محصولات در سایت یا وبلاگ خود
- زیرمجموعه گیری
 
 
راهنمای عضویت در سایت
فرآیند ثبت نام در نیکان لینک، بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی آیکون عضویت در زیر، با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود و سپس تأیید نمودن لینک ثبت نام که به ایمیل شما ارسال می شود، در سایت ثبت نام می شوید و کنترل پنل کاربری شما، بلافاصله ایجاد خواهد شد.
ثبت نام در سایت به همگی فروشندگان و بازاریابان توصیه می شود. برای هر عضو در سایت، امکانات کاملی جهت فروش فایل، بازاریابی و زیرمجموعه گیری در کنترل پنل کاربری، پیش بینی شده است.


 هم اکنون عضو شویدراهنمای آپلود محصولات قابل دانلود برای فروش آنلاین
برای این منظور پس از عضویت در سایت، کنترل پنلی برای شما ایجاد خواهد شد که امکان ارسال فایل های شما فراهم می شود. پس از ورود به کنترل پنل خود از طریق منوی "مدیریت فایل ها"، گزینه "افزودن فایل" را انتخاب تا به صفحه مربوطه وارد شوید.
جهت بارگذاری فایل ها از طریق پنل کاربری، ابتدا از منوی مدیریت فایل ها، گزینه افزودن فایل را انتخاب نموده و سپس اطلاعات مربوط به هر فایل طبق توضیحات پیشنهادی و نه اجباری زیر، قرار داده شود:

    


1- انتخاب دسته بندی مناسب برای هر فایل، با توجه به دسته بندی نسبتاً کامل موجود.

2- جهت درج عنوان هر فایل، فرمت زیر، پیشنهاد می گردد:
پاورپوینت تعهد سازمانی و رابطه آن با بهره وری در مراکز صنعتی شهر قم

دقت گردد که به جای لغت پاورپوینت، بسته به نوع فایل موردنظر، لغاتی از قبیل تحقیق، مقاله، گزارش و .. نیز می تواند استفاده گردد.  هم چنین به جای عبارت بعد از لغت پاورپوینت نیز، می بایست عنوان فایل درج گردد.

نکته1) با توجه به ایجاد مشکل برای سایت در صورت حذف فایل های تأیید شده، امکان حذف فایل ها میسر نبوده و ضروری است به این مهم دقت گردد.

نکته2) لطفاً از عباراتی از قبیل در مورد، با موضوع، در خصوص، به نام و ...، در عنوان فایل استفاده نگردد.

نکته3) فایل مورد نظر از نظر نوع بررسی گردیده و لغت مناسب جهت ذکر در ابتدای عنوان فایل، درج گردد. در صورتی که فایل پاورپوینت بود، حتماً لغت پاورپوینت، اگر مقاله با محتوای چکیده، توضیحات، ...، نتیجه گیری و منبع بود، حتماً از لغت مقاله و در سایر موارد، می توان از لغت تحقیق استفاده نمود.


3- در باکس توضیحات بیشتر، لطفاً اطلاعات فایل در فرمت پیشنهادی زیر درج گردد:

دانلود پاورپوینت با موضوع ...،
در قالب ppt و در 30 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
توضیحات


نکته4) لغت دانلود در تمام فایل ها ثابت درج خواهد شد. به جای ppt که فرمت فایل های پاورپوینت است، می توان از word که مربوط به فایل های ورد بوده، استفاده نمود. در صورتی که فایل فرمت پی.دی.اف دارد، از لغت pdf استفاده خواهد شد.

نکته5) اگر فایل موردنظر، پاورپوینت یا ورد است، چون می توان آن را ویرایش نمود، لازم است لغت قایل ویرایش، در سطر دوم حتماً باشد. در صورتی که فایل pdf است، از آن جایی که قابل ویرایش نمی باشد، نباید عبارت قابل ویرایش برای آن درج گردد.

نکته6) به جای لغت توضیحات در بالا، عناوین سرفصل های فایل و در صورت وجود مطالبی در هر سرفصل، عناوین هر مطلب نیز درج گردد. جهت آشنایی بیشتر، پیشنهاد می شود به نمونه توضیحاتی از فایل های دیگر موجود در سایت توجه گردد.


4- جهت باکس توضیحات کوتاه، که در محل نمایش هر فایل، در صفحه اصلی، مطابق شکل زیر، نمایش داده می شود، لازم است تعداد لغاتی از توضیحات بیشتر که در باکس توضیحات کوتاه جای می گیرد، قرار داده شود. بدین منظور کل توضیحات بیشتر هر فایل ابتدا انتخاب، سپس copy شده و در باکس توضیحات کوتاه، paste شود تا تعداد لغاتی که در آن باکس جای می گیرد، به عنوان توضیحات قرار داده شود. 

5- قیمت مناسبی جهت فروش فایل درنظر گرفته شود.

تبصره) با توجه به قیمت های اولیه در نظر گرفته شده جهت فایل ها توسط همکاران گرامی و جهت افزایش فروش و درآمد، امکان کاهش یا افزایش قیمت ها، توسط مدیر سایت وجود دارد.

6- پورسانت بازاریابی، پیش فرض 30 درصد قرار داده شود. برای این که فایل شما توسط بازاریابان بیشتری تبلیغ شود و در نتیجه تعداد فروش فایل شما افزایش یابد، پیشنهاد می گردد پورسانت بیشتری برای بازاریابی در نظر بگیرید. 
7- در باکس راهنمای استفاده، به طور مثال، اگر فایل مربوط به رشته عمران است، پیشنهاد می گردد به صورت پیش فرض، برای تمام فایل ها، عبارت زیر درج گردد:
مناسب و کاربردی جهت دانشجویان و مهندسین عمران


8- در باکس مربوط به محتوای فایل دانلودی، به صورت پیش فرض، برای تمام فایل ها، خط دوم توضیحات بیشتر، تا قبل از لغت شامل، درج گردد. به طور مثال:
در قالب ppt و در 30 اسلاید، قابل ویرایش.

 

9- در باکس کلمات کلیدی، پیشنهادی می شود مشابه سایر فایل های موجود در سایت، کلماتی از قبیل تحقیق، گزارش، مقاله، دانلود و ... کار شود. مثال:
اگر عنوان فایل، روش اجرای بتن ریزی می باشد، از کلمات کلیدی زیر می توان، استفاده نمود:
تحقیق روش اجرای بتن ریزی،مقاله روش اجرای بتن ریزی،گزارش روش اجرای بتن ریزی،دانلود روش اجرای بتن ریزی،دانلود مقاله روش اجرای بتن ریزی،دانلود گزارش روش اجرای بتن ریزی و ...

نکته7) علاوه بر لغات بالا، پیشنهاد می گردد عنوان سرفصل های هر فایل، نیز به عنوان کلمه کلیدی مهم، درج گردد. مثال:
اگر سرفصل های فایل بالا، عبارت باشند از:
ماشین آلات بتن ریزی، تجهیزات بتن ریزی، نیروی انسانی بتن ریزی و ..، در این حالت بهتر است کلمات کلیدی، به صورت زیر به کار روند:
تحقیق روش اجرای بتن ریزی،مقاله روش اجرای بتن ریزی،گزارش روش اجرای بتن ریزی، ماشین آلات بتن ریزی، تجهیزات بتن ریزی، نیروی انسانی بتن ریزی،دانلود تحقیق روش اجرای بتن ریزی،دانلود مقاله روش اجرای بتن ریزی،دانلود گزارش روش اجرای بتن ریزی

نکته8) جهت درج کلمات کلیدی باید دقت نمود که عنوان سرفصل، آن قدر مهم باشد که بتوان آن را به عنوان کلمه کلیدی درج کرد. ولی اگر سرفصل ها مثل زیر باشد، لازم نیست، سرفصل ها به عنوان کلیمه کلیدی قرار گیرد:
چکیده، مقدمه، روش تحقیق، نتایج، منابع...
همان طور که دقت می شود، سرفصل های بالا، به قدری عمومی هستند که نمی توانند کلیمه کلیدی محسوب گردند.

نکته9) کلمات کلیدی هر فایل، آن دسته از کلماتی هستند که مختص به آن فایل می باشند و مرجع کاربران در جستجو در گوگل، جهت استفاده از آن متن تخصصی هستند.

نکته10) البته کلمات کلیدی، به دقت توسط مدیر سایت بررسی و ویرایش و نهایی خواهد گردید. هدف از توضیحات بالا این است که حتی الامکان بهترین کلمات کلیدی توسط شما همکار محترم درج گردد.

10- در منوی آپلود فایل، از گزینه choose file، فایل موردنظر را انتخاب می نماییم.

11- در منوی فرمت فایل اصلی، باید فرمت فایل را درج نمود. به طور مثال: ppt، doc و یا pdf.

12- در منوی تعداد صفحات اصلی، نیز تعداد صفحات یا اسلایدهای هر فایل درج می گردد.

13- در باکس تصویر، از منوی choose file، عکسی مرتبط با فایل موردنظر را انتخاب می کنیم. این عکس می تواند از اینترنت انتخاب شده و یا اگر داخل اسلایدها یا داخل متن فایل، عکسی مرتبط به فایل است، آن را انتخاب نمود.
اکثراً عکس مرتبط، از طریق جستجوی عنوان فایل در گوگل انتخاب می شود.

14- پس از تکمیل اطلاعات هر فایل مطابق توضیحات پیشنهادی فوق، درج توضیحات کافی در مورد فایل، تعیین قیمت مورد نظر برای فروش، تعیین میزان پورسانت بازاریابی و در صورت وجود تصویر مرتبط با موضوع فایل، فایل مورد نظر را بر روی سایت بارگذاری نموده و سپس گزینه "ارسال" را بفشارید.


 

نکته11) توجه داشته باشید که هر چقدر اطلاعات مربوط به این بخش را با دقت بیشتری تکمیل نمایید، امکان فروش فایل ها، افزایش خواهد یافت.

- پس از ارسال فایل توسط شما، فایل ارسالی در اسرع وقت، توسط تیم فنی سایت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید، فایل مورد نظر بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
فایل ها در اسرع وقت بررسی و نتیجه بررسی در کنترل پنل کاربری، در قسمت "لیست فایل ها" قابل پیگیری و مشاهده خواهد بود.

- پس از هر بار فروش موفق هر فایل، قیمت تعیین شده برای فایل ها که توسط شما تعیین می گردد، پس از کسر سهم سایت که معادل 30 درصد از مبلغ تعیین شده می باشد (شامل هزینه های نگهداری و پشتیبانی از سرور+ پرداخت مالیات های مربوطه+ هزینه های بازاریابی و تبلیغات و ...) و پورسانت بازاریابی محصولات که به بازاریابان سایت تعلق می گیرد و آن هم توسط شما تعیین می گردد، بلافاصله در حساب شما ثبت خواهد گردید.

فرمول محاسبه درآمد حاصل از فروش فایل:
به طور مثال:
 
قیمت فایل:   10000 تومان
پورسانت بازاریاب (30 %):   3000 تومان
سهم سایت (30 % ثابت):   3000 تومان
سهم شما:   4000 تومان
 


قوانین ارسال فایل و فعالیت در سایت نیکان لینک
1- مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت، فقط و فقط بر عهده ارسال کننده فایل می باشد.

2- با توجه به لزوم بررسی فایل های ارسال شده توسط کاربران قبل از تایید آن ها توسط تیم فنی سایت، در صورتی که پس از تایید فایل ها، مورد یا مواردی نیاز به اصلاح داشتند، باید توسط همکاران فروشنده با ذکر دلیل تغییر، به پشتیبانی سایت اعلام گردد. در هر حال مسئولیت فایل ها و توضیحات درج شده در صفحه هر فایل، منحصراً بر عهده همکاران فروشنده بوده و همکاری تیم فنی سایت در ویرایش توضیحات قبل از تایید اولیه، رافع مسئولیت همکاران فروشنده در بررسی فایل ها و توضیحاتآن ها نمی باشد.

3- لطفاً قبل از ارسال فایل موارد زیر را رعایت فرمایید:
 
محتویات فایل نباید بر خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشد.
- عدم ارسال فایل هایی که نیاز به مجوز انتشار دارد.
- عدم ارسال فایل هایی که به صورت رایگان در اینترنت موجود است.
- عدم ارسال فایل هایی که مربوط به اشخاص و بدون اجازه صاحب اثر می باشد.
- امکان اعمال برخی تغییرات و اصلاحات در توضیحات فایل ارسال شده و هم چنین تعدیل  یا افزایش قیمت، توسط مدیر سایت امکان پذیر است.

4- با توجه به مشکلاتی که حذف فایل های تایید شده همکاران، پس از تایید آن ها و ایندکس شدنشان برای سایت ایجاد می کند، امکان حذف فایل های تایید شده، وجود ندارد، مگر مواردی خاص که با دلایل ارائه شده توسط همکاران و به تشخیص مدیر سایت و برای تعداد محدودی فایل، امکان پذیر می باشد.

5- به طور کلی ارسال هرگونه فایل مخرب، توهین آمیز، دارای کپی رایت، مغایر با شئونات اخلاقی، اسلامی، سیاسی و اطلاعات مربوط به اشخاص ممنوع می باشد.

6- در صورتی که فایل فروش رفته مورد اعتراض خریدار واقع شده و پس از بررسی دلیل اعتراض مشخص گردد که محتویات فایل دریافت شده با توضیحات صفحه محصول مطابقت ندارد، علاوه بر کسر مبلغ دریافت شده بابت فروش فایل، هزینه بازاریابی انجام شده توسط همکاران بازاریاب نیز از همکار فروشنده فایل کسر خواهد گردید. دلیل این امر این است که همکار بازاریاب نقشی در محتویان فایل به فروش نداشته و از این بابت نباید متضرر گردد.

7- در صورتی که بنابر صلاحدید مدیریت سایت، تصمیم به قطع همکاری با هر یک از همکاران گرفته شود، پس از تسویه حساب و پرداخت مبالغ باقی مانده در حساب کاربری و حذف فایل های ارسال شده در سایت، عضویت همکار در سایت غیرفعال می گردد.

+ مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته شده در سایت، به عهده ارسال کننده آن می باشد و سایت نیکان لینک، هیچ مسئولیتی در قبال عواقب بعدی آن ندارد.


تسویه حساب
شما می توانید در هر روز هفته با ورود به سیستم، مبلغ قابل برداشت خود را انتخاب و دکمه مربوطه را کلیک نمایید.جهت ثبت درخواست لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل 50,000 تومان باشد. با توجه به امکان شکایت خریداران از محتویات فایل ها، مبلغ فروش هر فایل بعد از بازه زمانی 24 الی 48 ساعت در حساب شما تثبیت و قابل درخواست خواهد بود.


توجه:
محتویات درج شده در این صفحه ممکن است در بازه های زمانی مختلف به روزرسانی گردید. لذا همکاران گرامی لازم است به صورت مرتب و ادواری، از این صفحه و سایر صفحات سایت بازدید داشته تا در جریان تغییرات در قوانین ارسال فایل ها و سایر موارد قرار گیرند.

ایجاد فروشگاه اختصاصی

بدون نیاز به سرمایه گذاری، با سیستم فروشگاه ساز نیکان لینک، کسب درآمد کنید.
شما با عضویت در سایت، بلافاصله می توانید صاحب یک فروشگاه اختصاصی شوید.

فروشگاه ساز رایگان فایل nikanlink.com

به ما اعتماد کنید

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

درباره ما

نیکان لینک، مرجع خرید، فروش و بازاریابی فایل های قابل دانلود، شامل انواع پاورپوینت، گزارش، پرسشنامه، مقاله ترجمه شده و ...
در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید.

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت، محفوظ است. کپی برداری، پیگرد قانونی دارد.
نماد اعتماد الکترونیک

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.