تمامی فایل های موجود در نیکان لینک، توسط کاربران آپلود می شوند. لطفاً اگر تخلفی مشاهده کردید یا مالک فایلی هستید که بدون اطلاع شما در سایت قرار گرفته، به ما اطلاع دهید.
عضویت در خبرنامه

سیستم همکاری در فروش


 سیستم همکاری در فروش نیکان لینک، یک طرح کارآفرینی است،
با هدف درآمدزایی برای دانشجویان و پژوهشگران،
و به اشتراک گذاری دانش و مدیریت آن بین همگان.


اهداف سایت
همه ما در دوران دانشجویی، تحصیل و کار، زمان قابل توجهی را صرف تهیه و نگارش مطالب علمی اعم از گزارش ها، پروژه ها، مقالات، پایان نامه ها، سمینارها، پروپوزال ها و ... نموده ایم.

این فایل های ارزشمند، پس از یک بار تهیه و ارائه، معمولاً در کامپیوترهای افراد، آرشیو شده و قابل استفاده برای دیگران نمی باشد. با اشتراک گذاری این اطلاعات ارزشمند جهت دسترس دیگران، هم امکان درآمدزایی از آن ها مهیا شده و هم به مدیریت دانش تولید شده و استفاده سایرین از این مطالب علمی، کمک خواهد شد.

سایت نیکان لینک، با مجموعه ای از کارشناسان باسابقه در زمینه مدیریت دانش، بستر امن و مناسبی را برای فعالان اینترنت فراهم کرده تا با محصولات متنوع و مطابق با قوانین کپی رایت، به فعالیت و کسب درآمد بپردازند. 

نیکان لینک، سایتی است با هدف مدیریت دانش و بدین منظور امکان انتقال مقالات علمی، پروژه های دانشگاهی، گزارش های علمی، متون فنی، تحقیق های دانشجویی، جزوات درسی و آموزشی و به طور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد، را بین تمامی جویندگان دانش فراهم آورده است.
نیکان لینک، این امکان را به طور رایگان در اختیار شما می دهد که فایل هایتان را جهت نشر دانش و استفاده دیگران به اشتراک گذاشته و از این رهگذر، امکان درآمدزایی برای خود ایجاد کنید.
 
 
در این سایت، هر شخص می تواند به 3 روش کسب درآمد نماید:
- آپلود فایل های خود برای فروش آنلاین
- بازاریابی محصولات در سایت یا وبلاگ خود
- زیرمجموعه گیری
 
 
راهنمای عضویت در سایت
فرآیند ثبت نام در نیکان لینک، بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی آیکون عضویت در زیر، با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود و سپس تأیید نمودن لینک ثبت نام که به ایمیل شما ارسال می شود، در سایت ثبت نام می شوید و کنترل پنل کاربری شما، بلافاصله ایجاد خواهد شد.
ثبت نام در سایت به همگی فروشندگان و بازاریابان توصیه می شود. برای هر عضو در سایت، امکانات کاملی جهت فروش فایل، بازاریابی و زیرمجموعه گیری در کنترل پنل کاربری، پیش بینی شده است.
بازاریابی و کسب درآمد

در نیکان لینک، هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی می باشد و اگر فردی با کد مخصوص به شما وارد سایت شود، کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل یا عضویت)، به حساب شما منظور خواهد گردید.
با معرفی و تبلیغ محصولات سایت، که لینک های مربوط به آن ها در منوی کسب درآمد آمده است، با صرف مدت زمان کمی در طول روز، به درآمد بالایی دست خواهید یافت.تمامی محصولات ارائه شده در نیکان لینک، قابل دانلود بوده و مبلغ محصول به صورت آنلاین پرداخت می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله لینک دانلود نشان داده شده و خریدار می تواند به راحتی فایل خریداری شده را دانلود نماید. هم چنین لینک دانلود به ایمیل خریدار نیز ارسال می گردد.
در صورتی که شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از نیکان لینک، خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانت ها متغیر و بین %15 الی %60  قیمت فایل ها می باشد که توسط فروشندگان تعیین شده است.

تمامی محصولاتی که توسط مدیر سایت بر روی سایت قرار داده می شود، دارای پورسانت ثابت %50 می باشد که در هیچ یک از سایت های دیگر اینترنتی، چنین پورسانتی پرداخت نمی گردد.
به عنوان مثال اگر قیمت فایلی 10,000 تومان و پورسانت بازاریابی آن 50% تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ 5000 تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود.شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی نمایید.


فرمول محاسبه درآمد حاصل از فروش فایل:
به طور مثال، اگر پورسانت فایل، 50% تعیین شده باشد:
 
قیمت فایل:   10000 تومان
سهم فروشنده (30%):  3000 تومان
سهم سایت (25% ثابت):  2500 تومان
سهم شما:  4500 تومان


نکته: سایت به گونه ای طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا 30 روز هر خریدی از سایت انجام دهد، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد و در صورتی که آن شخص عضو سایت شود، زیر مجموعه شما محسوب گردیده و تمامی فعالیت های آن شخص اعم از فروش فایل و یا بازاریابی، سبب درآمدزایی برای شما خواهد شد.
 شما می توانید به راحتی وبلاگ خود را راه اندازی نموده و اگر وبلاگی دارید، کدهای بازاریابی محصولات نیکان لینک را، در وبلاگ خود قرار دهید.
 

زیرمجموعه گیری
مزیت زیرمجموعه در این است که اگر زیرمجموعه معرفی شده توسط شما، فروش موفق از فایل های خودش داشته باشد، 2 درصد قیمت آن فایل فروخته شده، به شما خواهد رسید. این 2 درصد از پول زیرمجموعه کسر نشده و از پورسانت سایت، پرداخت خواهد گردید. اگر زیرمجموعه شما، بازاریابی موفق از محصولات سایت (به جز محصولات خودش)، داشته باشه، 1% از مبلغ فایل بازاریابی شده، نیز به شما خواهد رسید.

 تبصره: اگر زیرمجموعه بازاریابی فایل مربوط به خودش را انجام دهد، در این حالت درصدی بابت بازاریابی فایل به حساب شما واریز نخواهد شد.
 

آموزش روش های بازاریابی و کسب درآمد در نیکان لینک

شما در نیکان لینک، به چند طریق می توانید به راحتی و صرفاً با قرار دادن کدهای اختصاصی خودتان در سایت ها و وبلاگ هایتان، درآمدی دائمی کسب کنید. سیستم پیشرفته نیکان لینک، به صورت کاملاً خودکار، به محاسبه درصد پورسانت شما پرداخته و درآمد حاصله را آنی، در حساب شما ثبت می نماید. در نیکان لینک، هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی است و اگر فردی با کد مخصوص به شما، وارد سایت شود، کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل، بازاریابی و یا عصویت)، به حساب شما منظور می گردد.
با معرفی و تبلیغ محصولات سایت که لینک های مربوط به آن ها، در منوی کسب درآمد نشان داده شده است، با صرف مدت زمان کمی در طول شبانه روز، به درآمد بالایی دست خواهید یافت.
روش های کسب درآمد در نیکان لینک، بسیار ساده و متنوع است.

برخی از این روش ها، عبارت اند از:
 
1- قرار دادن بنرهای تبلیغاتی سایت با کد اختصاصی مرجع خودتان در سایر سایت ها و وبلاگ ها
با قرار دادن این بنرها در سایت ها و وبلاگ ها، هر فردی که از طریق کلیک کردن بر روی آن ها وارد نیکان لینک شود، کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل و یا عضویت)، به حساب شما منظور می گردد.
برای این منظور، کافی است از بخش کدهای بازاریابی، وارد منوی کدهای زیمجموعه گیری شوید و کد بنر مورد علاقه خود را کپی نموده و در سایت یا وبلاگ خود، در بخش قرار دادن کدهای اختصاصی، قرار دهید.


 


 


2- قرار دادن لینک محصولات یا بنرهای بازاریابی در سایت یا وبلاگ خود
برای این منظور، کافی است از بخش کسب درآمد یا بازاریابی (سمت راست پنل کاربری) وارد منوی لیست کدهای فایل ها شوید:
 سپس بر روی گزینه دریافت کد، کلیک نموده تا صفحه دریافت کد فایل باز گردد:

 
در این مرحله، لازم است تا کد پست ثابت html اختصاصی مربوط به فایل مدنظرتان را که ایجاد نموده اید، کپی نمایید.
در سایت یا وبلاگتان، در صفحه افزودن یا پست مطلب جدید، عموماً کلیدی تحت عنوان html وجود دارد. روی آن کلید، کلیک کرده و در صفحه باز شده، کدی را که در مرحله قبل کپی کرده اید را قرار دهید.

بلافاصله پیش نمایش محصول ظاهر می گردد. هم چنین در سیستم پارسی بلاگ، لازم است تا عنوان محصول موردنظر را نیز در عنوان یادداشت، وارد نمایید.

در این مرحله، کافی است که بر روی گزینه ارسال کلیک نموده تا محصول موردنظر، در صفحه سایت یا وبلاگ شما ظاهر گردد.لازم به ذکر است که در این مرحله، علاوه بر قرار دادن کد فایل ها، می توانید کد بنرهای تبلیغاتی مدنظر خود را که در بند1 به آن اشاره شد، را نیز قرار دهید.


هم چنین می توانید از لینک بازاریابی و کد html لینک بازاریابی مختص به خود، جهت بازاریابی استفاده نمایید.
لینک بازاریابی نمایش داده شده، شامل آدرس سایت با کد بازاریابی هر کاربر می باشد که می توانید از آن لینک، در بخش لینک های روزانه سایت یا وبلاگ خود استفاده نمایید.
کد html لینک بازاریابی را نیز می توانید به صفحه کد سایت یا وبلاگ خود اضافه نمایید.
3- قرار دادن لینک فایل های نیکان لینک در سایت ها و وبلاگ های خودتان
بدین منظور، شما می بایست ابتدا از پنل کاربری خود، روی لینک کدهای بازاریابی (یا منوی کسب درآمد با بازاریابی) کلیک کنید.
 


سپس منوی پست ثابت، را انتخاب نمایید:


 

پس از انتخاب منوی پست ثابت، موارد مدنظر خود را از گزینه های نمایش و تعداد فایل، انتخاب نموده و روی گزینه ساخت کد، کلیک نموده و کد موردنظر را کپی نمایید.
 


در این مرحله، لازم است کدی را که در مرحله قبل ایجاد نموده اید را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.


4- بازاریابی فایل ها از طریق آیکون های اشتراک گذاری هر فایل

بدین منظور، کافی است پس از وارد نمودن اطلاعات کاربری خود و ورود به سایت، لینک هر یک از فایل های سایت را باز نموده، در صفحه هر فایل، بر روی آیکون های اشتراک گذاری کلیک نموده تا به صورت اتوماتیک، لینک اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ایجاد گردید. 


نمایی از آیکون های اشتراک گذاری فایل های سایت


سپس کافی است در صفحه جدید ایجاد شده، بر روی دکمه اشتراک گذاری در هر شبکه اجتماعی، کلیک نموده تا فایل مورد نظر، در صفحه اختصاصی شما در هر شبکه اجتماعی، به اشتراک گذارده شود.

نمایی از صفحه مختص به اشتراک گذاری فایل مورد نظر در شبکه اجتماعی گوگل پ.ل.ا.س


لازم به ذکر است که قبل از کلیک بر روی دکمه اشتراک گذاری، می بایست اطلاعات ورود به هر شبکه اجتماعی را وارد کرده باشید. 

در این صورت، به طور مثال پس از کلیک بر روی آیکون اشتراک گذاری فایل در شبکه لینکدین، گوگل پلاس و ... و فشردن دکمه به اشتراک بگذار، آن محصول در صفحه اختصاصی شما در آن شبکه اجتماعی به اشتراک گذارده خواهد شد.

از طریق استفاده از این امکان جالب و فوق العاده کاربردی، به راحتی خواهید توانست فایل های سایت را با لینک بازاریابی مختص به خود، در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و هزاران بازدید از فایل های سایت را با لینک بازاریابی مختص به خود، در شبکه های اجتماعی به همراه آورید. 

در این صورت، هر بازدیدکننده ای که از طریق لینک های به اشتراک گذارده شده توسط شما، خریدی از سایت انجام دهد، بازاریابی آن خرید، به نام شما ثبت شده و درصد بازاریابی کسب شده، بالافاصله در حساب شما منظور خواهد گردید.


تبصره: در حال حاضر امکان به اشتراک گذاردن فایل ها در شبکه های اجتماعی گوگل پلاس، فیسبوک، لینکیدن، توئیتر و فیسنما میسر می باشد. لطفاً در صورتی که در هر یک از این شبکه های اجتماعی، پروفایلی به نام خود ندارید، قبل از شروع به اشتراک گذاری فایل ها، اقدام به ایجاد پروفایل جدید در آن شبکه اجتماعی نمایید.


5- فروشگاه ساز رایگان نیکان لینک (جدید)
هم اکنون در نیکان لینک، امکان ایجاد فروشگاه اختصاصی با نام و لوگوی دلخواه شما فراهم شده است. 

برای این منظور پس از عضویت در سایت، از طریق پنل کاربری و منوی فروشگاه ساز، می توانید فروشگاه مختص به خود را ایجاد نمایید. در صورتی که تمایل داشته باشید تا تنها فایل های خود را در فروشگاه خود داشته باشید، فروشکاه شما از نوع فروشندگی و در صورتی که می خواهید تمام فایل های سایت در فروشگاه شما به نمایش درآید، فروشگاه شما از نوع بازاریابی خواهد بود.

فروشگاه نمونه:

هر فایلی که از فروشگاه اختصاصی شما به فروش برسد، پورسانت مربوط به آن فایل، به صورت اتوماتیک به حساب شما منظور خواهد گردید. 

تنها کافی است فروشگاه اختصاصی خود یا محصولات آن را در سایت های مختلف، شبکه های اجتماعی، انجمن های گوناگون، وبلاگ ها و یا از طریق ارسال ایمیل های تبلیغاتی و سایر روش های نوین مارکتینگ، تبلیغ نموده و آن را به سایرین بشناسید.


تسویه حساب
شما می توانید در هر روز هفته با ورود به سیستم، مبلغ قابل برداشت خود را انتخاب و دکمه مربوطه را کلیک نمایید. حداکثر تا 24 ساعت، مبلغ انتخاب شده به حساب بانکی شما واریز و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می گردد.جهت ثبت درخواست لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل 10,000 تومان باشد. با توجه به امکان شکایت خریداران از محتویات فایل ها، مبلغ فروش هر فایل بعد از 24 ساعت در حساب شما تثبیت و قابل برداشت خواهد بود.       

ایجاد فروشگاه اختصاصی

بدون نیاز به سرمایه گذاری، با سیستم فروشگاه ساز نیکان لینک، کسب درآمد کنید.
شما با عضویت در سایت، بلافاصله می توانید صاحب یک فروشگاه اختصاصی شوید.

فروشگاه ساز رایگان فایل nikanlink.com

به ما اعتماد کنید

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

درباره ما

نیکان لینک، مرجع خرید، فروش و بازاریابی فایل های قابل دانلود، شامل انواع پاورپوینت، گزارش، پرسشنامه، مقاله ترجمه شده و ...
در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید.

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت، محفوظ است. کپی برداری، پیگرد قانونی دارد.
نماد اعتماد الکترونیک

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.